Телефонуйте нам: +38(093)556-22-23

УМОВИ ЗГОДИ

між Інтернет-магазином «Ycon» - tuning.in.ua і користувачем послуг Інтернет-магазину - покупцем (Редакція від 15.03.2018)

Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину «Ycon» - tuning.in.ua!

Цей текст є Угодою між Інтернет-магазином «Ycon» - tuning.in.ua на території України (далі - "Інтернет-магазин") і користувачем послуг Інтернет-магазину (далі - "Покупець"). Угода визначає умови придбання товарів на сайті Інтернет-магазину «Ycon» - tuning.in.ua (далі - "Сайт").

1. Основні положення

1.1.  Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2.  Інформація, розміщена на сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3.  При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі «Я ознайомлений (а) і згоден (на) з Умовами угоди» при оформленні замовлення.

1.4.  Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її публікації на Сайті, якщо не буде передбачено інше. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

1.5.  Угода вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном: +38 (063) 608-12-64.

2. Предмет угоди

2.1.  Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://tuning.in.ua.

2.2.  Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

3. Інформація про товари

3.1.  На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону, за допомогою текстового онлайн-чату або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і вичерпну з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

3.2.  Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

3.3.  У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

4. Порядок придбання товару в Інтернет-магазині «Ycon» - tuning.in.ua

4.1.  Покупець Інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: по телефону, за допомогою текстового онлайн-чату, через e-mail або оформлене самостійно на Сайті.

4.2.  Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Різниця в відтінках товару і фотографії на сайті не є ознакою неякісного товару. На різницю у відтінках можуть вплинути налаштування моніторів, закладені виробниками техніки. Супроводжуючі Товар опису / Характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів.

4.3.  У разі, коли Покупцем був замовлений Товар, і на цей момент на складі Продавця його немає в наявності, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення, або анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком менеджера Інтернет-магазину).

4.4.  Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

4.5.  Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається повна інформація про зроблене замовлення, шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону.

4.6.  В день передачі Замовлення в Службу доставки, Покупцеві пропонують інформацію про номер транспортної декларації або накладної, по якій було відправлене Замовлення. Дана інформація буде надана за допомогою електронної пошти, sms-повідомлення або при дзвінку Покупцеві. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об'єктивних, на думку Продавця, причин.

5. Доставка і передача товару Покупцеві

5.1.  Інтернет-магазин здійснює доставку придбаного товару по території України.

5.2.  Товар доставляється транспортними компаніями у вигляді поштового відправлення. Способи доставки Товарів вказані на сторінці Сайту «Доставка», за адресою https://tuning.in.ua/ru/content/1-delivery. Так само узгодити переважну дату доставки Покупець може з менеджером при підтвердженні замовлення.

5.3.  Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

5.4.  При доставці Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати відомості про замовлення (номер декларації, накладної та / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість доставки особі, яка здійснює доставку Замовлення.

5.5.  Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підписи в документах, що підтверджують доставку Замовлення.

5.6.  Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з ваги Товару, регіону та способу доставки. Доставка оплачується Одержувачем / Замовником в момент отримання товару, за тарифами транспортних компаній.

5.7.  Обов'язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв'язку. Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв'язку.

5.8.  При прийнятті Замовлення від кур'єра, Одержувач зобов'язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується в бланку доставки замовлень і оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов'язок щодо передачі Товару.

5.9.  Час перебування кур'єра за адресою Одержувача обмежений 15 хвилинами.

5.10.  Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за доставку. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати доставки, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим, придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни. Також не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такого, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

6. Оплата замовлення

6.1.  Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем готівкою кур'єру при отриманні, по передоплаті (в розмірі 100%) або за допомогою післяплати.

6.2.  Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість. Оплата здійснюється в тій валюті, яка була обрана перед покупкою. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

6.3.  Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильної вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленій ціні або анулює Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

6.4.  Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

6.5.  Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Сайті і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

7. Порядок повернення товару належної якості

7.1.  Повернення Товару здійснюється відповідно до "Політикою повернення", зазначеної на Сайті за адресою https://tuning.in.ua/politika-vozvrata-tovara.

7.2.  Повернення товару належної якості в Інтернет-магазин можливий в разі, якщо збережено його товарний вид і споживчі властивості.

7.3.  Повернення товару можна провести не пізніше 14 днів з дня покупки товару, згідно з чинним законодавством України. Днем отримання товару, вважається день, отримання замовлення в транспортній компанії.

7.4.  Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця в офіс продавця по робочих днях з 10-00 до 18-00.

7.5.  При поверненні товару, Покупець обов'язково повинен заповнити форму повернення товару в особистому кабінеті і відправити його за допомогою Сайту, для того що б повернення було прийнято.

8. Відповідальність

8.1.  Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.

8.2.  Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

9. Додаткові умови

9.1.  Продавець має право делегувати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

9.2.  Інтернет-магазин і сервіси, що надаються, можуть бути тимчасово, частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт, або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

9.3.  Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до чинного законодавства України.

9.4.  У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Усі суперечки сторони, що виникають, будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

9.5.  Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.