Телефонуйте нам: +38(093)556-22-23

ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Ви маєте право відмовитися від замовлення в будь-який момент. Існують 3 ситуації, при яких можливе повернення:

1. Відмова від товару до внесення передоплати

До моменту внесення передоплати відмова для вас не пов'язана з фінансовими витратами. Повідомте будь-яким представленим способом на сайті про ваше рішення, і наш менеджер анулює ваше замовлення.

2. Відмова від товару під час підготовки замовлення після внесення передоплати

Після прийняття замовлення, якщо передоплата вже внесена, і товар почав готуватися до відправки, Ви можете відмовитися від покупки, якщо ...

3. Відмова від товару після його отримання

Ви також можете відмовитися від покупки вже після її отримання протягом 14 днів, з дня покупки товару. Днем отримання товару вважається день отримання замовлення в транспортній компанії. Повернення на цьому етапі можливе тільки за умови відшкодування витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з діями по виконанню договору згідно ст. 702 Цивільного Кодексу України (ЦКУ). Дані витрати складають 60% від загальної вартості товару.

При поверненні товару, Покупець обов'язково повинен заповнити бланк повернення в особистому кабінеті і відправити його за допомогою Сайту, для того що б повернення було прийняте. Всі витрати з пересиланням товару назад покупець повинен взяти на себе.

Важливо зберегти товар в тому ж вигляді, в якому він був отриманий Вами: це означає, що іграшка не повинна мати ознак пошкоджень, забруднень, пошкодженої упаковки. В іншому випадку, магазин має повне право відмовитися від повернення.